Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > MAZ8390GML
MAZ8390GML
MAZ8390GML
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAZ8390GML met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAZ8390GML
Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 39V 150MW SMINI2
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MAZ8390GML Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER 39V 150MW SMINI2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4130 pcs Data papier MAZ8zzzG Series Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 10mA Tolerantie ±5%
Leverancier Device Pakket SMini2-F3 Serie -
Vermogen - Max 150mW Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos SC-90, SOD-323F Andere namen MAZ8390GMLDKR
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Impedantie (Max) (ZZT) 300 Ohms gedetailleerde beschrijving Zener Diode 39V 150mW ±5% Surface Mount SMini2-F3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 50nA @ 30V Base Part Number MAZ839