Huis > producten > Motoren, Solenoids, Bestuurdersborden / Modules > Motoren - AC, DC > MBMS011BLS
MBMS011BLS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MBMS011BLS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MBMS011BLS
Fabrikant Panasonic
Beschrijving MOTOR AC STAND 100V 100W KEYWY
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 426 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MBMS011BLS Fabrikant Panasonic
Beschrijving MOTOR AC STAND 100V 100W KEYWY Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 426 pcs Data papier Brushless Motor Catalog
Categorie Motoren, Solenoids, Bestuurdersborden / Modules Spanning - Nominale 100VAC
Type AC Motor Torque - Rated (oz-in / mNm) 45.32 / 320
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) - Klemtype Cable with Connector
Size / Dimension Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm) Serie MINAS-BL KV
RPM 3000 RPM Vermogen - Nominale 100W
Temperatuur 0°C ~ 40°C Montage Hole Spacing 2.756" (70.00mm)
Motor Type - Lengte - As en Lager 1.181" (30.00mm)
Overbrengingsverhouding - Functie Standard
Kenmerken Key encoder Type -
Diameter - Shaft 0.457" (11.00mm) gedetailleerde beschrijving AC Motor Standard 3000 RPM 100W 100VAC