MTM761100LBF
MTM761100LBF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MTM761100LBF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MTM761100LBF
Fabrikant Panasonic
Beschrijving MOSFET P-CH 12V 4A WSMINI6
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MTM761100LBF Fabrikant Panasonic
Beschrijving MOSFET P-CH 12V 4A WSMINI6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 214398 pcs Data papier MTM761100LBF
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA
Vgs (Max) ±8V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket WSMini6-F1-B Serie -
Rds On (Max) @ Id, VGS 42 mOhm @ 1A, 4V Vermogensverlies (Max) 700mW (Ta)
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 6-SMD, Flat Leads
Andere namen MTM761100LBFCT Temperatuur 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 10V FET Type P-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 1.8V, 4V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 12V gedetailleerde beschrijving P-Channel 12V 4A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount WSMini6-F1-B
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 4A (Ta)