Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > S3EB-L2-24V
S3EB-L2-24V
S3EB-L2-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S3EB-L2-24V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S3EB-L2-24V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S3EB-L2-24V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9333 pcs Data papier S Series
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 16.8 VDC
Turn Off Voltage (Min) - Klemtype PC Pin
switching Voltage 250VAC, 48VDC - Max Serie S
release Time 15ms Relaistype General Purpose
Packaging Tube Andere namen S3EBL224V
Temperatuur -55°C ~ 65°C opereren Time 15ms
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Sealed - Amber
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) 24VDC Coil Through Hole Contact Rating (Current) 4A
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free Contactformulier 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B)
coil Voltage 24VDC coil Type Latching, Dual Coil
coil Resistance 2.85 kOhms coil Vermogen 202 mW
coil Current 8.4mA
Gerelateerde producten
S3EB-48V Image
  • Deel#:S3EB-48V
  • fabrikanten:Panasonic
  • Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 48V
  • Op voorraad:5970
JQ1P-9V Image
  • Deel#:JQ1P-9V
  • fabrikanten:Panasonic
  • Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V
  • Op voorraad:5989
S3EB-5V Image
  • Deel#:S3EB-5V
  • Beschrijving:RELAY GENERAL PURPOSE 4PST 4A 5V