Huis > producten > relays > Signal relais, tot 2 Amps > TX2SS-48V
TX2SS-48V
TX2SS-48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TX2SS-48V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TX2SS-48V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TX2SS-48V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 32425 pcs Data papier
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 36 VDC
Turn Off Voltage (Min) 4.8 VDC Klemtype Gull Wing
switching Voltage 220VDC - Max Serie TX
release Time 4ms Relaistype Telecom
Packaging Tube Andere namen 155059A
Q1155059A
TX2SS-48V-ND
TX2SS48V
Temperatuur -40°C ~ 70°C opereren Time 4ms
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Sealed - Fully gedetailleerde beschrijving Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Contact Rating (Current) 2A Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contactformulier DPDT (2 Form C) coil Voltage 48VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 8.53 kOhms
coil Vermogen 270 mW coil Current 5.6mA