UP0421500L
UP0421500L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP0421500L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP0421500L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS PREBIAS DUAL NPN SSMINI6
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UP0421500L Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS PREBIAS DUAL NPN SSMINI6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 287942 pcs Data papier UP0421x Series
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA transistor Type 2 NPN - Pre-Biased (Dual)