XN0553100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop XN0553100L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer XN0553100L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS 2NPN 10V 0.05A MINI6
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer XN0553100L Fabrikant Panasonic
Beschrijving TRANS 2NPN 10V 0.05A MINI6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5594 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 10V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 4mA, 20mA transistor Type 2 NPN (Dual)