Huis > producten > Kabelmontages > Flat Flex, Ribbon Jumper Kabels > 100R12-51B
100R12-51B
100R12-51B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100R12-51B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100R12-51B
Fabrikant Parlex Corp.
Beschrijving CABLE FFC 12POS 1.00MM 2"
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100R12-51B Fabrikant Parlex Corp.
Beschrijving CABLE FFC 12POS 1.00MM 2" Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 89312 pcs Data papier Standard ZIF Cable DatasheetFFC Part Number Guide
Categorie Kabelmontages Klemtype Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Serie - toonhoogte 0.039" (1.00mm)