Huis > producten > Kabelmontages > Flat Flex, Ribbon Jumper Kabels > 100R4-152B
100R4-152B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100R4-152B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100R4-152B
Fabrikant Parlex Corp.
Beschrijving CABLE FFC 4POS 1.00MM 5.98"
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100R4-152B Fabrikant Parlex Corp.
Beschrijving CABLE FFC 4POS 1.00MM 5.98" Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66121 pcs Data papier Standard ZIF Cable DatasheetFFC Part Number Guide
Categorie Kabelmontages Klemtype Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Serie - toonhoogte 0.039" (1.00mm)