KB5041S28
KB5041S28
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop KB5041S28 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer KB5041S28
Fabrikant Precision Electronic Components Ltd.
Beschrijving POT 500K OHM 2W CARBON R-LOG
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer KB5041S28 Fabrikant Precision Electronic Components Ltd.
Beschrijving POT 500K OHM 2W CARBON R-LOG Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8174 pcs Data papier RV4, K Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype Solder Lug temperatuurcoëfficiënt -
taps Reverse Logarithmic Size - Body Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm)
Serie K omwenteling 314°
resistive Materiaal Carbon Weerstand (Ohm) 500k
Vermogen (Watt) 2W Packaging Bulk
Aantal beurten 1 Aantal bendes 1
montage Type Panel Mount Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving 500k Ohm 1 Gang Reverse Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
bus Thread 3/8-32 Gebouwd in Switch None
aanpassing Type User Defined actuator Type Slotted
actuator Lengte 0.875" (22.23mm) actuator Diameter 0.249" (6.32mm)