1221-25-AL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1221-25-AL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 1221-25-AL |
|---|---|
| Fabrikant | RAF |
| Beschrijving | ROUND SPACER ALUMINUM 1/2" |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS-conformiteit |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 1221-25-AL | Fabrikant | RAF |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 104505 pcs | Data papier | 1221-25-AL Drawing1215-1245 Cut Sheet |
| Categorie | Hardware, Bevestigingen, Accessoires | Type | Round Spacer |
| Schroefdraad / zonder discussielijnen | Unthreaded | Serie | - |
| Schroef, Draad Maat | - | plating | - |
| Andere namen | 1772-1345 | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Materiaal | Aluminum | Fabrikant Standaard Levertijd | 7 Weeks |
| Lengte - Overall | 0.500" (12.70mm) 1/2" | Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS Compliant |
| Geslacht | Female, Female | Kenmerken | - |
| Diameter - Outside | 0.500" (12.70mm) 1/2" | Diameter - Inside | 0.252" (6.40mm) |
| gedetailleerde beschrijving | Round Spacer Unthreaded Aluminum 0.500" (12.70mm) 1/2" | Kleur | - |
| Tussen Board Hoogte | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
1221-0-05-15-00-00-01-0 - fabrikanten:
Mill-Max - Beschrijving:
CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD - Op voorraad:
- Deel#:
1221-4009 - fabrikanten:
Amphenol SV Microwave - Beschrijving:
CONN SMP JACK STR 50 OHM SOLDER - Op voorraad:
Mill-Max - Beschrijving:
1221 SV005 - fabrikanten:
Alpha Wire - Beschrijving:
1221 SILVER 100 FT - Op voorraad:
1382
CONN SMP JACK R/A 50 OHM SOLDER - Op voorraad:
API Technologies Corp. - Beschrijving:
FILTER LC(PI) 4000PF CHASSIS - Op voorraad:
CONN PC PIN SQUARE - Op voorraad:
108259
1221-H - fabrikanten:
Davies Molding, LLC. - Beschrijving:
KNOB SERRATED 0.250" PLASTIC - Op voorraad:
CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD - Op voorraad:
1221 SV001 - fabrikanten:
Alpha Wire - Beschrijving:
1221 SILVER 1000 FT - Op voorraad:
139
1221-12-PH - fabrikanten:
RAF - Beschrijving:
ROUND SPACER PHENOLIC 1/2" - Op voorraad:
1221 SV002 - fabrikanten:
1221 SILVER 500 FT - Op voorraad:
240