Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R0.25D12-0512-R
R0.25D12-0512-R
R0.25D12-0512-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R0.25D12-0512-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R0.25D12-0512-R
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 250MW
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer R0.25D12-0512-R Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 250MW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12800 pcs Data papier R0.25S,D(A) Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -12V Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 5.5V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Serie ECONOLINE R0.25D
Vermogen (Watt) 250mW Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 12-SMD Module, 10 Leads Andere namen 10015617
R0.25D120512R
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 60 ~ 70%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 10.4mA, 10.4mA 4.5V - 5.5V Input Current - Output (Max) 10.4mA, 10.4mA