Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R0.5S-1205-R
R0.5S-1205-R
R0.5S-1205-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R0.5S-1205-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R0.5S-1205-R
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 500MW
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer R0.5S-1205-R Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 500MW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14127 pcs Data papier R0.5S_D Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 5V
Voltage - Isolatie 1kV Voltage - Input (Min) 10.8V
Voltage - Input (Max) 13.2V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) Serie ECONOLINE R0.5S
Vermogen (Watt) 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 8-SMD Module, 5 Leads Andere namen 10016548
R0.5S1205R
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 74%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 10.8V - 13.2V Input Current - Output (Max) 100mA