Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R05P212D/R6.4
R05P212D/R6.4
R05P212D/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R05P212D/R6.4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R05P212D/R6.4
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Product parameter
Onderdeel nummer R05P212D/R6.4 Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6121 pcs Data papier RxxP2xx/R Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -12V Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 6.4kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 5.5V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) Serie ECONOLINE RxxP2xx/R
Vermogen (Watt) 2W Packaging Tube
Verpakking / doos 7-SIP Module, 5 Leads Andere namen 19900786
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - doeltreffendheid 87%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 85mA, 85mA 4.5V - 5.5V Input Current - Output (Max) 85mA, 85mA