Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R09P15D/P/R6.4
R09P15D/P/R6.4
R09P15D/P/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R09P15D/P/R6.4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R09P15D/P/R6.4
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Product parameter
Onderdeel nummer R09P15D/P/R6.4 Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5108 pcs Data papier RxxPxx/R Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 6.4kV Voltage - Input (Min) 8.1V
Voltage - Input (Max) 9.9V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) Serie ECONOLINE RxxPxx/R
Vermogen (Watt) 1W Packaging Tube
Verpakking / doos 7-SIP Module, 5 Leads Andere namen 19900563
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 83%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 8.1V - 9.9V Input Current - Output (Max) 33mA, 33mA