Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R1D10-1524-R
R1D10-1524-R
R1D10-1524-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R1D10-1524-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R1D10-1524-R
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-24V 1W
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer R1D10-1524-R Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-24V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18134 pcs Data papier R1S-R1D Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -24V Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolatie 1kV Voltage - Input (Min) 13.5V
Voltage - Input (Max) 16.5V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Serie ECONOLINE R1D
Vermogen (Watt) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 10-SMD Module Andere namen 10900115
R1D101524R
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 84%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 21mA, 21mA 13.5V - 16.5V Input Current - Output (Max) 21mA, 21mA