Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R1Z-053.3-R
R1Z-053.3-R
R1Z-053.3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R1Z-053.3-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R1Z-053.3-R
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 1W
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer R1Z-053.3-R Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10114 pcs Data papier R1Z Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 3.3V Voltage - Isolatie 1kV
Voltage - Input (Min) 4.75V Voltage - Input (Max) 5.25V
Type Isolated Module Size / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serie ECONOLINE R1Z Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 10-SMD Module, 6 Leads
Andere namen 10017948 Temperatuur -40°C ~ 70°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
doeltreffendheid 60% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 4.75V - 5.25V Input
Current - Output (Max) 303mA toepassingen ITE (Commercial), Medical