Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R2S-243.3/H-R
R2S-243.3/H-R
R2S-243.3/H-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R2S-243.3/H-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R2S-243.3/H-R
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer R2S-243.3/H-R Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7796 pcs Data papier R2S-R2D Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 21.6V
Voltage - Input (Max) 26.4V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm) Serie ECONOLINE R2S
Vermogen (Watt) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 8-SMD Module, 5 Leads Andere namen 10901542
R2S243.3/HR
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 75%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 21.6V - 26.4V Input Current - Output (Max) 606mA