Huis > producten > Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) > LED drivers > RACD150-12-PSE
RACD150-12-PSE
RACD150-12-PSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RACD150-12-PSE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RACD150-12-PSE
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving LED DRIVER CC/CV AC/DC 9-12V 11A
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RACD150-12-PSE Fabrikant RECOM Power
Beschrijving LED DRIVER CC/CV AC/DC 9-12V 11A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1448 pcs Data papier RACD150-xx-PSE Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 2.4 lbs (1.1kg)
Voltage - Output 9 ~ 12 V Voltage - Isolatie 3.75kV
Voltage - Input (Min) 90VAC Voltage - Input (Max) 130VAC
Type Constant Current, Voltage topologie AC DC Converter
Klemtype Wire Leads Size / Dimension 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm)