Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > REC3.5-0515DRW/R8/A/X1
REC3.5-0515DRW/R8/A/X1
REC3.5-0515DRW/R8/A/X1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop REC3.5-0515DRW/R8/A/X1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer REC3.5-0515DRW/R8/A/X1
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W
(in US Dollars)
15 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer REC3.5-0515DRW/R8/A/X1 Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2211 pcs Data papier REC3.5/R Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 8kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 9V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie ECONOLINE REC3.5/R
Vermogen (Watt) 3.5W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 6 Leads Andere namen 11000598
REC3.50515DRW/R8/A/X1
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP, UVLO doeltreffendheid 80%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 117mA, 117mA 4.5V - 9V Input Current - Output (Max) 117mA, 117mA