REC5-483.3SRWZ/H2/A/SMD-R
REC5-483.3SRWZ/H2/A/SMD-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop REC5-483.3SRWZ/H2/A/SMD-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer REC5-483.3SRWZ/H2/A/SMD-R
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 5W
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer REC5-483.3SRWZ/H2/A/SMD-R Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 5W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4465 pcs Data papier REC5 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 2kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 72V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm) Serie ECONOLINE REC5
Vermogen (Watt) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 24-SMD Module, 18 Leads Andere namen 10010901
REC5483.3SRWZ/H2/A/SMDR
Temperatuur -40°C ~ 75°C Aantal uitgangen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken SCP doeltreffendheid 76%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 18V - 72V Input Current - Output (Max) 1A