Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > REM10-4824SW/C
REM10-4824SW/C
REM10-4824SW/C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop REM10-4824SW/C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer REM10-4824SW/C
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 10W
(in US Dollars)
7 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer REM10-4824SW/C Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 10W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1213 pcs Data papier REM10 Dimension DrawingREM10 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolatie 5.0kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie REM10
Vermogen (Watt) 10W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 5 Leads Andere namen 51000413
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 88.5%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 18V - 75V Input Current - Output (Max) 416mA