Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > REM6-243.3S/A
REM6-243.3S/A
REM6-243.3S/A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop REM6-243.3S/A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer REM6-243.3S/A
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 6W
(in US Dollars)
7 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer REM6-243.3S/A Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 6W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1418 pcs Data papier REM6 Series DatasheetREM6 Dimension Drawing
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 5.0kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie MEDLINE REM6
Vermogen (Watt) 6W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 5 Leads Andere namen 51000150
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 83%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 18V - 36V Input Current - Output (Max) 1.8A