Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RP10-243.3SA/N
RP10-243.3SA/N
RP10-243.3SA/N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RP10-243.3SA/N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RP10-243.3SA/N
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 10W
(in US Dollars)
8 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RP10-243.3SA/N Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 10W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1796 pcs Data papier RP10-A Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Serie POWERLINE RP10-A
Vermogen (Watt) 10W Packaging Tube
Verpakking / doos 6-DIP Module Andere namen 30003871
Temperatuur -40°C ~ 80°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 85%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 18V - 36V Input Current - Output (Max) 3A