Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RP10-4824SAW-HC
RP10-4824SAW-HC
RP10-4824SAW-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RP10-4824SAW-HC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RP10-4824SAW-HC
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 10W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer RP10-4824SAW-HC Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 10W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4075 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Serie POWERLINE RP10-AW
Vermogen (Watt) 10W Packaging Tube
Verpakking / doos 6-DIP Module Andere namen 30004037
Temperatuur -40°C ~ 81°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, OVP, SCP, UVLO
doeltreffendheid 90% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 18V - 75V Input
Current - Output (Max) 416mA toepassingen ITE (Commercial)