Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RP15-1215DF/N
RP15-1215DF/N
RP15-1215DF/N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RP15-1215DF/N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RP15-1215DF/N
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 15W
(in US Dollars)
9 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RP15-1215DF/N Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 15W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1744 pcs Data papier RP15-F Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie POWERLINE RP15-F
Vermogen (Watt) 15W Packaging Tube
Verpakking / doos 6-DIP Module Andere namen 30001696
RP151215DF/N
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP, SCP doeltreffendheid 84%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 18V Input Current - Output (Max) 500mA, 500mA