Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RP15-4815SFW-HC
RP15-4815SFW-HC
RP15-4815SFW-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RP15-4815SFW-HC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RP15-4815SFW-HC
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 15W
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RP15-4815SFW-HC Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 15W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1576 pcs Data papier RP15-FW Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie POWERLINE RP15-FW
Vermogen (Watt) 15W Packaging Tube
Verpakking / doos 6-DIP Module Andere namen 30001737
RP154815SFWHC
Temperatuur -40°C ~ 75°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OVP, SCP doeltreffendheid 86%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 75V Input Current - Output (Max) 1A