Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RP20-4812SA/P-HC
RP20-4812SA/P-HC
RP20-4812SA/P-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RP20-4812SA/P-HC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RP20-4812SA/P-HC
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 20W
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RP20-4812SA/P-HC Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 20W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1444 pcs Data papier RP20-A Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 36V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Serie POWERLINE RP20-A
Vermogen (Watt) 20W Packaging Tube
Verpakking / doos 6-SIP Module Andere namen 30002227
RP204812SA/PHC
Temperatuur -40°C ~ 90°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 90%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 36V - 75V Input Current - Output (Max) 1.67A