Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RP30-4815DEW-HC
RP30-4815DEW-HC
RP30-4815DEW-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RP30-4815DEW-HC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RP30-4815DEW-HC
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 30W
(in US Dollars)
15 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RP30-4815DEW-HC Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 30W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1296 pcs Data papier RP30-EW Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) Serie POWERLINE RP30-EW
Vermogen (Watt) 30W Packaging Tube
Verpakking / doos 8-DIP Module, 7 Leads Andere namen 30001934
RP304815DEWHC
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 86%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 18V - 75V Input Current - Output (Max) 1A, 1A