Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RSD-123.3-R
RSD-123.3-R
RSD-123.3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSD-123.3-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSD-123.3-R
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer RSD-123.3-R Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5456 pcs Data papier RSS, RSD Econoline
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -3.3V Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 1kV Voltage - Input (Min) 10.8V
Voltage - Input (Max) 13.2V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.60" L x 0.32" W x 0.29" H (15.2mm x 8.2mm x 7.3mm) Serie ECONOLINE RSD
Vermogen (Watt) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 10-SMD Module, 6 Leads Andere namen 10012335
RSD123.3R
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken SCP
doeltreffendheid 70% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 10.8V - 13.2V Input
Current - Output (Max) 152mA, 152mA toepassingen ITE (Commercial)