Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RTS-153.3/HP-R
RTS-153.3/HP-R
RTS-153.3/HP-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RTS-153.3/HP-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RTS-153.3/HP-R
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer RTS-153.3/HP-R Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4145 pcs Data papier RTS, RTD Series
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 13.5V
Voltage - Input (Max) 16.5V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.50" L x 0.37" W x 0.35" H (12.8mm x 9.3mm x 9.0mm) Serie ECONOLINE RTS
Vermogen (Watt) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 8-SMD Module, 5 Leads Andere namen 10013480
RTS153.3/HPR
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken SCP
doeltreffendheid 75% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input
Current - Output (Max) 606mA toepassingen ITE (Commercial), Medical