Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RV-153.3S/R8
RV-153.3S/R8
RV-153.3S/R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RV-153.3S/R8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RV-153.3S/R8
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(in US Dollars)
15 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RV-153.3S/R8 Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3959 pcs Data papier RV/R Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 8kV Voltage - Input (Min) 13.5V
Voltage - Input (Max) 16.5V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) Serie ECONOLINE RV/R
Vermogen (Watt) 2W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 14 Leads Andere namen 19900123
RV153.3S/R8
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - doeltreffendheid 70 ~ 78%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 13.5V - 16.5V Input Current - Output (Max) 600mA