Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RV-2409S/R6.4
RV-2409S/R6.4
RV-2409S/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RV-2409S/R6.4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RV-2409S/R6.4
Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 9V 2W
(in US Dollars)
15 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RV-2409S/R6.4 Fabrikant RECOM Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 9V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4903 pcs Data papier RV/R Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 9V
Voltage - Isolatie 6.4kV Voltage - Input (Min) 21.6V
Voltage - Input (Max) 26.4V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) Serie ECONOLINE RV/R
Vermogen (Watt) 2W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 14 Leads Andere namen 19900034
RV2409S/R6.4
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - doeltreffendheid 85%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 222mA 21.6V - 26.4V Input Current - Output (Max) 222mA