RT9166A-33GG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RT9166A-33GG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RT9166A-33GG
Fabrikant Richtek
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT223
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer RT9166A-33GG Fabrikant Richtek
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT223 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4069 pcs Data papier RT9166(A)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.58V @ 600mA (Typ)
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket SOT-223
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-261-4, TO-261AA
PSRR 55dB (1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA)
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 600mA SOT-223 Actueel - Quiescent (Iq) 300µA
Current - Output 600mA Beheersfuncties -