Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > PCS-0R0033D1
PCS-0R0033D1
PCS-0R0033D1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PCS-0R0033D1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PCS-0R0033D1
Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 0.0033 OHM 0.5% 40W RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PCS-0R0033D1 Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 0.0033 OHM 0.5% 40W RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5094 pcs Data papier PCS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm) Serie PCS
panel Mode 3.3 mOhms Vermogen (Watt) 40W
Packaging Tube Verpakking / doos 4-SIP
Andere namen 696-1795-5 Temperatuur -40°C ~ 130°C
Aantal Beëindiging 4 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 52 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.687" (17.45mm) Kenmerken Current Sense
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 3.3 mOhms ±0.5% 40W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense Metal Foil