Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > PFS35-0R2F1
PFS35-0R2F1
PFS35-0R2F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PFS35-0R2F1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PFS35-0R2F1
Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 0.2 OHM 1% 35W TO263
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PFS35-0R2F1 Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 0.2 OHM 1% 35W TO263 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 49193 pcs Data papier Resistor Technology BrochurePFS35 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket TO-263 (D-Pak)
Size / Dimension 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm) Serie PFS35
panel Mode 200 mOhms Vermogen (Watt) 35W