Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > PFS35-620RF1
PFS35-620RF1
PFS35-620RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PFS35-620RF1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PFS35-620RF1
Fabrikant Riedon
Beschrijving RES SMD 620 OHM 1% 35W TO263
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PFS35-620RF1 Fabrikant Riedon
Beschrijving RES SMD 620 OHM 1% 35W TO263 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 45539 pcs Data papier Resistor Technology BrochurePFS35 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket TO-263 (D-Pak)
Size / Dimension 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm) Serie PFS35
panel Mode 620 Ohms Vermogen (Watt) 35W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.185" (4.70mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 620 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film Samenstelling Thin Film