Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > SM10-500RB
SM10-500RB
SM10-500RB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM10-500RB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM10-500RB
Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 500 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM10-500RB Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 500 OHM 0.3W 0.1% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 37732 pcs Data papier 100, SM, PC Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket -