Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > SM15-250RX
SM15-250RX
SM15-250RX
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM15-250RX met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM15-250RX
Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 250 OHM 0.175W 0.01% AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM15-250RX Fabrikant Riedon
Beschrijving RES 250 OHM 0.175W 0.01% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 31597 pcs Data papier 100, SM, PC Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.01%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm) Serie 100/SM/PC
panel Mode 250 Ohms Vermogen (Watt) 0.175W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen 696-1534
SM15-250RX8
Temperatuur -55°C ~ 145°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 250 Ohms ±0.01% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound