Huis > producten > weerstanden > Chassis Mount Resistors > UAL5-0R3F8
UAL5-0R3F8
UAL5-0R3F8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UAL5-0R3F8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UAL5-0R3F8
Fabrikant Riedon
Beschrijving RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 7.5W
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UAL5-0R3F8 Fabrikant Riedon
Beschrijving RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 7.5W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 30247 pcs Data papier Resistor Technology BrochureUAL Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt - Size / Dimension 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm)
Serie UAL panel Mode 300 mOhms
Vermogen (Watt) 7.5W Packaging Bulk
Verpakking / doos Axial, Box Temperatuur -55°C ~ 275°C
montage Feature Flanges Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks lead Style Solder Lugs
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.335" (8.50mm)
Kenmerken Moisture Resistant, Pulse Withstanding Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 300 mOhms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Samenstelling Wirewound