100YK330MEFCG412.5X25
100YK330MEFCG412.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100YK330MEFCG412.5X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100YK330MEFCG412.5X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 100YK330MEFCG412.5X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5980 pcs Data papier YK SeriesLead Forming Codes
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie YK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 760mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 912mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 330µF