Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 100YXA2R2MEFCFA5X11
100YXA2R2MEFCFA5X11
100YXA2R2MEFCFA5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100YXA2R2MEFCFA5X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100YXA2R2MEFCFA5X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 100YXA2R2MEFCFA5X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4478 pcs Data papier Lead Forming CodesYXA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie YXA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 21mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 31.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2.2µF