Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10MS510MEFC4X5
10MS510MEFC4X5
10MS510MEFC4X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10MS510MEFC4X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10MS510MEFC4X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10MS510MEFC4X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1268099 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMS5 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie MS5
Rimpelstroom @ Lage frequentie 16mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 24mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 10MS510MEFC4X5-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Capaciteit 10µF