Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 10WA470MEFC8X9
10WA470MEFC8X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10WA470MEFC8X9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10WA470MEFC8X9
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10WA470MEFC8X9 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 641927 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecWA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie WA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 380mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 456mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose