Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 160PX470MEFCGC18X40
160PX470MEFCGC18X40
160PX470MEFCGC18X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160PX470MEFCGC18X40 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160PX470MEFCGC18X40
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160PX470MEFCGC18X40 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 42792 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecPX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie PX
Rimpelstroom @ Lage frequentie 855mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.026A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose