Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 16WA4700MEFCGC18X20
16WA4700MEFCGC18X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16WA4700MEFCGC18X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16WA4700MEFCGC18X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16WA4700MEFCGC18X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 65034 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecWA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie WA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.6A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.84A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 4700µF toepassingen General Purpose