16YXG2700MEFC12.5X30
16YXG2700MEFC12.5X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16YXG2700MEFC12.5X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16YXG2700MEFC12.5X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16YXG2700MEFC12.5X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 121027 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXG Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie YXG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.855A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.65A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 24 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Capaciteit 2700µF