16YXH1500MEFCGC16X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16YXH1500MEFCGC16X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16YXH1500MEFCGC16X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16YXH1500MEFCGC16X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 135482 pcs Data papier YXH SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie YXH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.164A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.94A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 35 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 42 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Capaciteit 1500µF