16YXH3900MEFCGC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16YXH3900MEFCGC16X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16YXH3900MEFCGC16X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16YXH3900MEFCGC16X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 96159 pcs Data papier Lead Forming CodesYXH Series
Categorie condensatoren Tolerantie 3900µF
Surface Mount Land Size 0.295" (7.50mm) Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Serie YXH RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Ripple Current -
Polarisatie Radial, Can Pitch - Connector 16V
Verpakking / doos - Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal condensatoren 2A montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 16YXH3900MEFCGC16X25 Lifetime @ Temp. -
Impedantie 21 mOhm Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving 3900µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL toepassingen 10000 Hrs @ 105°C