Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 16ZLS470MEFC8X11.5
16ZLS470MEFC8X11.5
16ZLS470MEFC8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16ZLS470MEFC8X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16ZLS470MEFC8X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16ZLS470MEFC8X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 458743 pcs Data papier ZLS SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ZLS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 495mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 900mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-2570 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 62 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose